Sülearvutite ja dokkide rentimine raamlepinguga

Vasta
mathias

Sülearvutite ja dokkide rentimine raamlepinguga

Postitus Postitas mathias » R Mai 31, 2019 3:15 pm

Tervitus!

Hankimine RIK-i kaudu tekitab minus alati tunde, et ma olen kõige rumalam inimene maailmas. Kas keegi teeks mulle puust ja punaselt selgeks, KUIDAS ma saavutan selle, et anda pakkujatele edasi info, et soovin selleks kuupäevaks nii palju sellistele tingimustele vastavaid sülearvuteid ja dokke renti võtta?

Enam ei tohi lihtsalt pakkujatele meile saata, nagu vanasti - tuleb Riigihangete Keskkonna kaudu seda teha. Sain seal helpdeski abiga kuskilt x-kohast siduda end oma kooliga ning justkui õigused minikonkursi tegemiseks on nüüd olemas. Sattusin täitma hanke alusandmeid - kõik see on muidugi väga ebakindel ja ma üldse ei tea, kuhu järgmine etapp välja viib või kas ma teen üldse õiget asja, aga olen kinni siin:

Pilt

Mis osad ja mis maksimaalne arv?

Ja kui ma sellest "bürokraatlikust metsast" välja jõuan - dokumentide juurde, siis eeldan, et see on nüüd see koht, kuhu oma specid ehk asja sisu tuleb kirja panna? Kas tegemist on siis alusdokumendi, sisedokumendi või tulemdokumendi alla?

(Mul on emotsioone veel kogu selle süsteemi suhtes, aga neid võib kuskil hiljem arutada, praegu tahaks teada, mida ja millise hinnaga mulle sügiseks pakutaks).

andrivork

Re: Sülearvutite ja dokkide rentimine raamlepinguga

Postitus Postitas andrivork » R Sept 13, 2019 12:24 pm

Tere

Meil on samuti plaanis sülearvuteid hankida. Kas minikonkursi korraldamiseks on mingi juhend kusagil või miks see teema vastuseta on?

Ette tänades
Andri

mathias

Re: Sülearvutite ja dokkide rentimine raamlepinguga

Postitus Postitas mathias » R Sept 13, 2019 1:36 pm

Tere Andri!

Mul endal minikonkurss edukalt läbi - sõi alguses närve selle püstipanek pisut, aga õnneks sai pärast pusimist ikkagi asi kokku ja kuna pakkujad esitavad pärast hanke välja kuulutamist täpsustavaid küsimusi ning see kõik on seal ametlik infovahetus, siis saime kenasti kõik teemad korda.

Reaalsus on hetkel selline, et pead hakkama vaikselt toimetama:
1. Kõigepealt logi sisse RIK keskse hanke lehele (https://kesksedhanked.rik.ee/rik/hanked/) ning pärast sisse logimist vaata 9. elementi (KESKNE HANGE: Sülearvutite ostmine ja liisimine raamlepinguga). Klõpsa siin RHR numbri peale (teised lingid ei anna sulle asjakohast infot ja eksid ära).
2. RHR keskkonna link viib mind täna otse õige hanke juurde (Viitenumber: 204670), aga oli vajalik kuidagi end RHR keskkonnas sellisesse rolli panna, et oled oma kooli/asutuse administraator jne. Igasugused support-numbrid (nii RIKi kui RHRi omad) aitavad, kuid pead pidevalt püüdma helistada.
3. Kui oled RHR keskkonnas saanud eeltoodud viitenumbriga hanke kätte, siis selle raames on võimalik algatada uus minikonkurss (Lisa minikonkurss).
Edasi läheb sujuvalt, kuigi on palju uusi ja minu jaoks mõttetuid küsimusi. Ära unusta kõige tähtsamat - spetsifikatsiooni panna failina selle minikonkursi dokumendi juurde ning hindamiskriteeriumide all võiks panna kirja, mille alusel reaalselt hindad (vaikimisi saad hinnata ainult pakendamist seal; pigem tasub panna, et näiteks lopphind otsustab 80% tulemusest ning aku tugiaeg 10% ning siis need pakendamised 5% ja 5% vms).

Hunnik pisiasju ilmselt veel, aga edu sel teel!
Ja minu postitust palungi avalikkusel võtta kui "fooruminurgakese subjektiivset nõuandmist".

Edu!

Vasta